Access Energetic Facelift™  gençleştirmek ve yüzdeki yaşlanma görünümünü tersine çevirmek için harika bir yoldur ve vücudunuza da benzer etkiler yaratır. Access Facelift ™, yüzünüze ve boğazınıza nazik sakinleştirici bir dokunuşla erişebileceğiniz enerjiyle çalışarak vücudunuzun hücreleri ile birlikte geri yükler, canlandırır.

Günümüz tekniklerinden faydalanmak istemiyorsanız, bilinçaltınızda yaşlanma ve genç kalma ile ilgili yarattığınız ve ya başkalarından satın aldığınız inanç ve ya düşünceleri, hayatınızda ve vücudunuzda oluşturduğunuz kısıtlamaları Access Bars tekniğiyle yok ederek gençleşmeniz mümkün…
Seans sonrası, yüzünüzde parlaklık, ışıldama ve gerginliği hissediyor olacaksınız. Hiçbir acı ve ya kimyasal, ilaç, enjeksiyon ve ya tıbbi uygulama olmaksızın, sadece enerjisel boyut aracılığıyla yüzünüze hafif ve zarif dokunuşlarla uygulanan bu teknik, her seans sonrası yüzünüzdeki çizgilerin, kırışıklıkların kaybolmasına yardımcı olacak.
Yaklaşık 20 seans sonrasında Access Bars Energetic Facelift™ tekniği ile cildinizde ve bedeniniz de gençleşme etkilerini kalıcı hale getirmiş olacaksınız. Kendinizi dinamik ve enerjik hissedeceksiniz.

*Bundan daha iyi nasıl olur?

Facelift seansları 20 seanslık paketler halinde yapılmaktadır. Her seans yaklaşık 60 – 70 dk sürmektedir.
Isteğe göre 10 seanslık paket seçeneği de bulunmaktadır.

*10 Seanslık paket ücreti KDV Dahil 1200 TL’dir. 2 Taksit imkanı sağlanmaktadır. Haftada bir olmak üzere seans alınması daha faydalı olacaktır. 

  • Fiziksel değişim ilk seanstan sonra başlar.
  • Yorgunluk ve stresin etkisi azalır.
  • Kırışıklıklar 4.seanstan sonra azalmaya başlar. Vücutla ve sağlıkla ilgili şifalanmalar başlar.
  • 10.seans sonrası uyku düzeni ile birlikte vücut enerjisinde denge sağlanır. Görünüm fiziksel anlamda belirgin bir şekilde değişime uğrar .
  • 20.seanstan sonra ciltte ve bedende 10-15 yaş gençleşme görülür.
[Form id=”1″]
Paylaş

SON YAZILAR

Henüz Yorum Yapılmamış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Merhaba!
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabilirim?