BİO ENERJİ

HAKKINDA

2011 senesinde,  Bioenerji alanında Üstad Mehmet Çayır’dan almış olduğum  inisiasyon ile birlikte , Klaros enerji kanalına uyumlanarak, kişisel şifalandırma , başkalarını şifalandırma ve bilinçaltı temizleme kabiliyeti edindim. 2015’den bu yana bioenerji alanında danışmanlık vermekteyim.

BİO – ENERJİ NEDİR?

Doğal iyileşmeyi hızlandırmak için kullanılan BİO ENERJİ, eski bir bilim ve sanattır.

BIO ENERJI SEANSI

Kökeni Doğu medeniyetlerine dayanır. Tamamen dokunmadan titreşimsel bir şifa yöntemidir. Doğal iyileşme sürecini büyük ölçüde hızlandırır ve kronik/akut fiziksel rahatsızlıkların yanı sıra duygusal/psikolojik rahatsızlıklar için de yararlı olduğu kanıtlanmıştır.

– Kilo vermeye yardımcı olur

– Toksinleri serbest bırakır.

Depresyon ve Anksiyeteden kurtulmaya yardımcı olur.

İş Verimliliği ve Odaklanmayı arttırır.

Uyku Bozukluklarının ve Uykusuzluğun sonlanmasını sağlar.

– Fiziksel ağrı ve rahatsızlığı giderir.

– Stres ve kaygıyı azaltır.

– Sezgiyi uyandırır.

– Bağışıklık sistemini güçlendirir.

– İyileşmeyi destekler.

– Bedensel enerjiyi ve çakraları dengeler.

HEPİMİZ ENERJETİK VARLIKLARIZ VE SONSUZUZ! ‎

Çinliler binlerce yıldır akupunktur, QiGong ve Tai Chi aracılığıyla kullanıyorlar. Kuantum fiziği, enerjinin titreşimsel özelliklerini açıkladı, sadece iyileşmeyi değil, modern tıbbı anlamak için yeni kapılar açtı.‎

‎Hepimizin vücudumuzda amfiler, voltlar ve ohmlar vardır. Hepimiz titreşiriz. Hepimizin sinirlerinden geçen elektromanyetik sinyaller vardır. 

‎Hepimiz kendimizin şifacılarıyız. Kendimizi kesersek, vücudumuz bizi iyileştirir. Soğuk algınlığı yaşadığımızda, yine vücudumuz bizi iyileştirir – C vitamini veya farklı ilaçlar değil. Bu şeyler iyileşmemize yardımcı olur ve hayatımızı daha az zorlu hale getirir, ama iyileşmeyi yaratan biziz.‎

‎Mükemmel bir enerji baloncuğuyla çevriliyiz. ‎

‎Sadece vücudumuzun içinde değil, dışarıda bile titreşiriz. Avrupa’da biyoenerji veya ABD’de aura olarak adlandırılan enerji alanı, ulaşabildiğimiz kadar genişler. Sadece ölçülmekle kalmaz, aynı zamanda Kirlian fotoğrafçılığı ile de fotoğraflanabilir. Hepiniz daha önce gördünüz ya da hissettiniz. Bu aynı birisini düşünürken onun araması gibidir.

‎Sorun, alan dengeyi bozunca başlar. ‎

‎Enerjisi zayıflayan alanlar rahatsızlıklara sebebiyet verir. Mesela sigara içenlerde, bronşit veya astımlı insanlarda, akciğerlerinde ve çevresinde daha az canlılık vardır. 

‎Bir şifacı bu dengesizlikleri tanır ve gerekli dozda bu enerjiyi geri yükler. ‎

‎Vücut, normal ortamına geri döndükten sonra, iyileşmeyi sağlayacak doğal işlevine devam edebilir. Her hücre tüm sistemin bilgilerini tutar. Tek bir hücre mükemmel koşullar altında vücudu bir bütün olarak yeniden üretebilir. Bir şifacının tek yapması gereken orijinal ortamı yeniden sağlamaktır. Sonra vücudunuz geri kalan işlemleri yapmaya başlar.

‎Tedaviler, elleri vücudun üzerinde hareket ettirerek ve belirli noktalara dokunarak yapılır. İşin güzelliği, uzaktan da şifayı yollayabilmektir. 5000 km ötedeki birine yapacağınız bio enerji seansı bire bir hissedilir, çünkü enerji alan hızında kişiye ulaşır. Ve enerji alanımız ulaşmak istediğimiz alana hızla varmaktadır..

Seans ücreti 2000 TLdir. Seanslar online zoom üzerindendir.

BİREYSEL SEANSLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURMANIZ YETERLİDİR.


ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

Paylaş