KARMANIZ VE SİZ

Doğum haritası kişiye özeldir ve adeta bir parmak izi gibidir. Kişinin geçmişi ve geleceği, şimdiki zamanı hakkında tüm sorular, astrolojinin sahip olduğu bir çok yöntem ve teknik sayesinde cevap bulur.

”Karma” kelimesinin anlamı, eylem demektir.

Eylem, bilinçli alınan kararlardan meydana gelir ve bu da bazı sonuçlar meydana getirir. Bu sonuçlar da geleceği oluşturur. Ama aynı zamanda bu kararlar , geçmişteki egonuzun tatmin edilişidir.

Geçmişteki egomuz, duygularımızın, hatıralarımızın, arzularımız ve hayallerimizin bir sonucudur. Böylelikle Karma ruhumuzu şartlandırmış olur.  Ve bu şartlandırma , alınan kararlar ve kararların sonuçları aynı yönde tekrarlayarak benzer şekilde devam eder.

Astrolojik veriler ile doğum haritanızda, ”Bu hayata neden geldim? Ne öğrenmeye geldim?” gibi soruların cevabını bulmak mümkündür. Farkında olmadan tekrarlanılan enerji tespit edilebilir. Dolayısıyla geçmişi tekrarlamamak adına,  çözüm bulunabilir. Eğer bir amaca ulaşmak istiyorsanız ve denemeleriniz sonuç vermiyorsa, bu döngü içerisinde olabilir, geçmişteki egonuz tarafından hapsedilmiş olabilirsiniz.

Değiştirilmesi ve ya geliştirilmesi gereken tavır ve davranış biçimlerini saptayarak kendinize yeni çözüm yolunu yaratabilirsiniz.

Bunun için sadece doğum haritanızın çıkartılması yeterli olacaktır.

Görüşmeler online ZOOM üzerinden yapılmaktadır, merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt alabilirsiniz.

Görüşme süresi: 90 – 110 dk

Analiz ücreti: 3500 TL (KDV Dahil) 

Ödemeler peşin, havale/EFT ve ya kredi kartıyla yapılabilir.


Paylaş