ACCESS ENERGETIC FACELIFT ile GENÇLEŞME

 Access Energetic Facelift™  gençleştirmek ve yüzdeki yaşlanma görünümünü tersine çevirmek için harika bir yoldur ve vücudunuza da benzer etkiler yaratır. Access Facelift ™, yüzünüze ve boğazınıza nazik sakinleştirici bir dokunuşla erişebileceğiniz enerjiyle çalışarak vücudunuzun hücreleri ile birlikte geri yükler, canlandırır.
Günümüz tekniklerinden faydalanmak istemiyorsanız, bilinçaltınızda yaşlanma ve genç kalma ile ilgili yarattığınız ve ya başkalarından satın aldığınız inanç ve ya düşünceleri, hayatınızda ve vücudunuzda oluşturduğunuz kısıtlamaları Access Bars tekniğiyle yok ederek gençleşmeniz mümkün…
Seans sonrası, yüzünüzde parlaklık, ışıldama ve gerginliği hissediyor olacaksınız. Hiçbir acı ve ya kimyasal, ilaç, enjeksiyon ve ya tıbbi uygulama olmaksızın, sadece enerjisel boyut aracılığıyla yüzünüze hafif ve zarif dokunuşlarla uygulanan bu teknik, her seans sonrası yüzünüzdeki çizgilerin, kırışıklıkların kaybolmasına yardımcı olacak.
facelift-2
Yaklaşık 20 seans sonrasında Access Bars Energetic Facelift™ tekniği ile cildinizde ve bedeniniz de gençleşme etkilerini kalıcı hale getirmiş olacaksınız. Kendinizi dinamik ve enerjik hissedeceksiniz.
Eğer siz de;
Vücudunuzla daha iyi bir iletişim kurmak istiyorsanız,
Estetik cerrahi ve ya botoks düşüncesinden rahatsızsanız,
Yaşlılık ve yaşlı olduğunuz düşüncesini yaratmaya karar verdiğiniz anı, bu anların sonuçlarını, sebeplerini bırakmaya hazırsanız,
Düşüncelerinizin gerçekliğinizi yarattığını ve daha sonra kendi kararınız hakkında suçlu hissettiğinizi biliyorsanız,
En önemlisi enerjinizden , dinamiğinizden memnun değilseniz,
Access Bars Energetic Facelift™ tekniği ile dönüşüme hazır olun..
Bundan daha iyi nasıl olur?
Facelift seansları 20 seanslık paketler halinde yapılmaktadır. Her seans yaklaşık 60 – 70 dk sürmektedir.
Isteğe göre 10 seans lik paket seçeneği de bulunmaktadır.
Fiziksel değişim ilk seanstan sonra başlar. Yorgunluk ve stresin etkisi azalır. Kırışıklıklar 4.seanstan sonra azalmaya başlar. Vücutla ve sağlıkla ilgili şifalanmalar başlar. 10.seans sonrası uyku düzeni ile birlikte vücut enerjisinde denge sağlanır. Görünüm fiziksel anlamda belirgin bir şekilde değişime uğrar .
20.seanstan sonra ciltte ve bedende 10-15 yaş gençleşme görülür.
facelift-1

Seans randevuları için aşağıdaki numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

Ofis: 0 216 999 35 75

Mobil: 0 539 626 98 87

Paylaş