İKİZ ALEV KOÇLUĞU

twin flames

İkiz Alev ayrılığı acı vericidir, İkiz alev birlikteliği ise adeta bir mucize gibidir.

İkiz Alev Koçluğu tek bir ana felsefe etrafında toplanmıştır.

İkiz Aleviniz, içinizde olanı size yansıttıkları ilahi aynanızdır.

Dolayısıyla İkiz Alev ilişkinizle ilgili herhangi bir şeyi değiştirmek için, önce kendinizle olan ilişkinizde neyin yansıtıldığını bulmalı ve sonra değişimi orada yapmalısınız.

Dolayısıyla İkiz Alev yolculuğu, ikizin aynasını kendi içindeki doğal birlik durumuna geri dönüş rehberi olarak kullanan, kendini sevme yolculuğudur.

Twin Flame koçluğu, bu süreçte sizi destekler, çok açık olmayan kalıpları görmenize yardımcı olur, gerekli olanı iyileştirmek ve değiştirmek için size araç ve kaynaklar sağlar ve onay, rehberlik ve güç için size bir arkalık sağlar. Araç olarak bioenerji, Access Consciousness, Regresyon terapisi, Astroloji ve Tarottan faydalanılır.
Twin Flame’inizle tanışıp tanışmadığınızı anlamak için ASTROLOJİK İLİŞKİ VE UYUM ANALİZİ satın alabilirsiniz. Bunun için her 2 kişinin de doğum saati net olmalıdır. Bu size onların öyle olup olmadığını söylemek için değil, içsel gerçeğinizi duymanız ve takip etmeniz için sizi desteklemek için yapılan bir okumadır.

İkiz alevinizle yolcuğunuz hakkında daha fazla bilgi almak için TAROT DANIŞMANLIĞI da alabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak form doldurmanız yeterlidir.


Biz İkiz Alev miyiz?
Biriyle kıvılcımları hissediyorsunuz ama onun İkiz Aleviniz olup olmadığından emin değil misiniz?

İkiz alevler, genelde karmik ruh eşleri, ikiz ruhlar, geçmiş yaşam ruh eşleri ile sıklıkla karıştırılmaktadırlar.

Seans sırasında size yapacağım anketle birlikte ikiz alev olup olmadığınız ortaya çıkar. Bundan sonrası ise, bu yolculukta nasıl ilerlemeniz gerektiği ile ilgilidir. İkiz alev yolculukları diğer ilişkiler gibi değildir. Farklı ve sıra dışıdır, hem size kattıklarıyla, hem de size sorumluluk olarak yükledikleriyle.

Bireysel seanslar online ZOOM üzerinden yapılmaktadır. Seans ücreti 2000 TLdir.


Paylaş