DOĞUM HARİTASI ÜZERİNDEN AİLE DİZİMİ SEANSI

1. ADIM: DOĞUM HARİTANIZDA TRAVME ve BLOKAJLARIN TESPİTİ:

Kişinin doğum tarihi, yer ve saat bilgilerine dayanarak hazırlanır.

Doğum haritasından kişisel potansiyel, karakter, ilişki kurma biçimi, düşünme tarzı, kariyer, sağlık, para kazanma kapasitesi, yetenekler, beceriler, güçlü ve zayıf yönler, bilinçaltı ve atalardan gelen genetik miraslar, travmalar, blokajlar okunabilmektedir.

Dolayısıyla ailedeki kalıplar ve geliştirilen savunma mekanizmaları saptanıp, aile dizimi araçlarıyla kolaylıkla şifalanır, aile bireyleri arasındaki düğümler çözülür, kapılar açılır, kısır döngülerden özgürleşilir.

Seans yaklaşık 1-1,5 saat sürmektedir. Seans ücreti 3000 TL’dir.

2. ADIM: DOĞUM HARİTANIZ ÜZERİNDEN AİLE DİZİMİ: Doğum haritasında saptanan, aile bireyleri arasındaki düğümler çözülür, kalıplardan çıkılır, kendi kaderinizi fark ederek satın alınmış his ve duygulardan, yaptığınız özdeşimlerden özgürleşirsiniz. Anamnez için (aile dizimi ön hazırlık görüşmesi) Aile dizimi seansı öncesi 30 dklık bir görüşme yapılmaktadır. Aile dizimi belli bir konuya yapılabilir. İlişkiler, bolluk ve bereket, finansal problemler, sürekli yaşanan kısırdöngüler gibi. Dileyen öncelikle doğum haritası danışmanlığı alabilir, travmaları ve blokajlarını tanıyabilir ve sonrasında Aile dizimi terapisi alabilir.

Seans süresi yaklaşık 2 – 2,5 saat sürmektedir.

Aile dizimi ücreti 4000 TL’dir. Belli bir konu üzerinde açılım yapılabilmektedir. İlişkiler, bolluk ve bereket, finansal problemler, sürekli yaşanan kısır döngüler gibi.

Her seans için ayrı günlerde danışmanlık verilir.

Tüm seanslar, ONLINE’dır ve ZOOM üzerinden yapılmaktadır.

2 Seans Paket fiyatı (Doğum haritası – Aile dizimi) 7000 TL’dir.

Daha öncesinde Klaros Danışmanlık’tan Doğum haritası danışmanlığı almış olanlar, direk Aile dizimi seansı alabilirler.


Paylaş