ONLINE TAROT DANIŞMANLIĞI

TAROT DANIŞMANLIĞI

Tarot, 600 senelik geçmişe sahip gelecek ve bilinçaltı okuma sanatıdır. Bazı tarihçiler, ilk olarak Mısır medeniyetinde ortaya çıktığını ifade ederler. Tarot, toplamda 78 karttan oluşur. Kartların düz ve ya ters açılışına göre anlamlar içerir. Major Arcana kartları, 22 adettir. Bu kartların tümü, astrolojik sembollerle ilişkilidir ve birbirine geçmiş anlamlar içerir.

Tarot, sizin bilmediğiniz, ya da bilinçsiz bir şekilde, bilinçaltına atmış olduğunuz bir çok bilgiyi ortaya çıkararak size yol gösterir. Mevcut koşullarınıza dayalı olarak nelerin olup bittiğini anlamanıza yardımcı olur. Yaşamak istediğiniz hayatı ve istediğiniz kişiyi yaratırken, seçeneklerinizi size açıkça sunar ve bu konuda akıl verir.

Profesyonel bir Tarot danışmanlığı almanın en büyük avantajı, size en çok neyin önemli olduğuyla ilgili yeni bilgiler edinmenizi sağlamaktır.Bu şekilde bir danışmanlık aldığınızda, hayat yolunuzda yürürken eksiksiz bir kılavuz ve ya rehberin yardımını da almış olursunuz. Böylelikle sezgileriniz ve farkındalığınız gelişir, ve daha doğru kararlar almanıza yardımcı olur.

FARKLI TAROT AÇILIMLARI:

BİR SORU – ÇOK CEVAP

İLİŞKİ AÇILIMI

YILLIK AÇILIM

Zoom üzerinden görüntülü görüşme yapılmaktadır.

Öncelikle , Ad-Soyad-Telefon numarası ve Sorunuz ile ilgili detayları, form yoluyla bildirmeniz gerekmektedir.

Sorularınızı yöneltirken açık, net ve geniş bilgiler aktarmanız , meselenin köküne inmek açısından oldukça önemlidir.

Yoğunluğa göre, size açılım yapılacağı zaman ile ilgili randevu bilgisi verilmektedir.

Ücret 1500 TL’dir.

Detaylı bilgi için 0 216 999 35 75 / 0 539 626 98 87 nolu telefonlardan bana ulaşabilirsiniz.

RANDEVU ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.


Paylaş