ACCESS BARS

Access bars, duygularımızın, hislerimizin ve ya düşüncelerimizin, kendimizin yarattığı ve ya başkalarının yönlendirmeleriyle satın aldığımız tüm kaygı, korku, endişe ve sonucunda yarattığımız davranış stratejilerinin baş bölgesinde 32 farklı noktada sıkışan ve  bloke olan enerjileri serbest bırakma işlemidir.

Başın üzerinde bulunan 32 noktaya parmaklarla  dokunularak uygulanır. Kişi rahat bir pozisyonda uzanır ve ya oturur. Uygulayıcı, baştaki bu 32 noktaya parmaklarıyla dokunarak işlemi yerine getirir. Blokajlı olan noktaların bağlantılı olduğu konularla ilgili bilinçaltı kayıtları böylelikle silinir.

Örneklenecek olursa, kişinin ölüm  ve ya yaşlanma ve buna bağlı sevdiklerini kaybetme korkusu, olabilir. Kişi Access Bars enerjisine açıldıktan sonra, ”Yaşlanma önleyici” bara dokunularak , bu bar aktive edilir. Ve bu noktada bloke olmuş enerji serbest bırakılır, kişinin yaşlanmak, ölmek, sevdiklerini kaybetmek ile yaratmış olduğu tüm korku, kaygı, endişe ve hisler silinir. Bu korkuların silinmesinin ötesinde, kişinin yaşlanması önlenebilir.
Access Bars seansı uygulandıktan sonra, kişinin farkındalığı yükselir, daha öncesinde fark edemediği, korkular, kaygılar hızla farklı yollarla, kişinin bilincine yükselir, yüzleşmeler kolaylaşır, kişi bilinç-bilinçaltı arasındaki dengeyi yönetecek hale gelir, şifalanmalar başlar.
Hangi konularda iyileşmeler gerçekleşir?

* Vücutta zihinsel ve bedensel gerilim yok edilir.
* Stresi azaltarak, stres yönetiminde yardımcı olur.
* Kişinin hüzünleri ve üzüntülerini kolaylıkla yönetmesini sağlar.
* Öfke, agresiflik, yetersizlik, depresyon gibi duyguların bedende yaratmış olduğu blokaj ve duvarları yıkar.
*Enerjinizin azaldığını düşünüyorsanız, enerjiyi yükselterek, güçlenerek dengelenmenizi sağlar.
* Kaygılar, endişeler ve de korkuları giderir, tekrardan yaratımını önler.
* Yaşlanmayı yavaşlatarak önleme etkisini gösterir.
* Negatif düşünce yönetimini sağlar, negatif düşüncelerin iptaliyle, yerine olumlu düşüncelerin yaratımına yardımcı olur.
* Seansla birlikte vücut rahatlar, formuna kavuşur.
* Kişinin kendi yolundan çekilmesini sağlar, kısıtlanmaları yok eder, değişime ve beraberinde adapte olmaya hazırlar.

Paylaş