Access The Bars® Sertifikalı Uygulayıcı Eğitimi

9 nisan 2022 ctesi 10:00 – 18:00

ACCESS BARS SERTİFİKALI UYGULAYICI EĞİTİMİ

ACCESS BARS ZİHNİNİZDEKİ YÜKLERİNİZDEN KURTULMAYA YARDIMCI OLUR, SİZCE DE ZAMANI GELMEDİ Mİ?

“BUNDAN DAHA İYİ NASIL OLUR?”

1 günlük Access the Bars semineri yaklaşık 9 – 10 saat sürer.1 günlük seminerin sonunda “ULUSLARASI ACCESS BARS UYGULAYICISI SERTİFİKASI”NA SAHİP olabileceksiniz..

Başınızın etrafında 32 tane nokta olduğunu ve bu noktalara hafifçe dokunulduğunda, alıp kabul etmenize engel olan her şeyin etkisini yok edilebileceğini biliyor musunuz? Başınızdaki bu noktalar, doğduğunuz andan hatta anne karnından, belki de geçmiş hayatlarınızdan edinmiş olduğunuz tüm duygu, his, fikir ve bakış açıları, yargılar, inançlar, korkular ve endişelere ev sahipliği yapmakta.

Ve her bir Bars uygulaması, dokunulan noktanın sorumlu olduğu konuda hayatınızdaki 5-10.000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlar.

Size ait olmayan bir düşüncenin sonucunda yaratmış olduğunuz stratejilerle hayatınızı sürdürmektesiniz. Bu demektir ki, sizin hayatınız bir başkasının kontrolü altında, belki de başkasının başkasından, onunda bir başkasından aldığı bir yargı yüzünden..

“Kendi özgürlüğünüzü ilan ederek, sadece ve sadece, sizin kendi özünüzün yaptığı seçimlerden oluşan bir hayatı neden yaşamayasınız???”

Hayatınızı size ait olmayan bu yargı, inanç ve düşüncelerden arındırmaya var mısınız? Peki, ya başkalarına da yardım eli uzatmaya? Bu eğitim sayesinde alacağınız sertifikayla birlikte, başkalarına da Access Bars terapisini uygulama şansını yakalamış olacaksınız.

Access Bars®, bu güne kadar tüm dünyada binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti. En kötü olasılıkla, seansı hayatınızdaki en iyi masajı almış olduğunuz duygusuyla tamamlayacaksınız. En iyi olasılıkla, hayatınız büyük bir kolaylıkla olduğundan daha büyük ve muhteşem bir hayata dönüşecek.

“Şimdi hayatınızdaki tüm kısıtlamalardan ve engellemelerden,  tüm bariyerlerden kurtulma zamanı !!”

Bu inanılmaz derecede doyurucu ve rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmeyi arzuladığınız tüm alanlardaki bariyerleri tamamen ortadan kaldıracak..

Seminerde; önce teorik bilgi verilecek, sonrasında ise Access Bars kurucusu Gary Douglas ve Dr. Dain Heer ‘in hazırladığı Access Bars’ı anlatan bir video izlenecektir. Ardından eşleşen çiftler Facilitator gözetimi ve kılavuzluğunda sırasıyla, birbirlerine dönüşümlü olarak 4 Bars seansı yapacaklardır.

Ön Koşul: Yok

Başlama – Bitiş Saati: 10.00 – 18.00
Eğitim Süresi : 8-9 Saattir

Eğitim sürecinde 2 seans almış ve 2 seans uygulamış olursunuz.

15 yaş ve altındaki katılımcıların dünyanın her yerindeki seminerlere katılımı ücretsizdir.

1 Kez Bars eğitimi almış olanlar, çevrenize artık siz de Bars terapisi yapabilirsiniz.

Bu eğitimi farklı 3 Kolaylaştırıcıdan  alırsanız, siz de Bars eğitmeni (Facilitator) olabilirsiniz.

Eğitim öncesi tarafınıza Access The Bars® kitapçığı ve Access barslarını gösteren kılavuz görsel verilecektir.

Semineri Veren Facilitator (Kolaylaştırıcı): Zeynep Özyörük

EĞİTİM ÜCRETİ: 1800 TL (KDV DAHİL)

İkinci ve ya üçüncü kez alanlar 900 TL ödeyeceklerdir.

ÖDEME ŞEKLİ:
Seminere gelince nakit olarak ödeyebilirsiniz.

SEMİNER YERİ:  FENERBAHÇE / KADIKÖY – ISTANBUL

0 216 999 35 75

0 539 626 98 87

Paylaş