21.11.2019 

Bugün, Ay, Başak burcunda ilerlemeye devam ediyor.  Ay, Pluto ve Saturn ile senkronize olurken, Neptun ve Venus ile  anlaşmakta zorlanacak. Mars’ın Chiron ile kurduğu zorlu açı ise, yetersiz olduğunuzu hissetmenize neden olan geçmiş travmalarınıza fevri ve intikam dolu yaklaşmanıza neden olabilir. Oto kontrolünüzü kaybetmemelisiniz.

YÜKSELEN KOÇ: Kariyer, iş , görevler konusunda detaylarla uğraşmak isteyeceğiniz bir gün. Kendinizle barışık olmalı, hedefler ve hırslar arasında dengeyi kurmalısınız.

YÜKSELEN BOĞA: Uzaklarla olan bağlantılarınız, ilişkileriniz, görevlerin sizden extra dikkat talep edebilir. Harcamalar sizde hayal kırıklığı yaratırken, partner ile olan ilişkiniz kısır döngüye girebilir. Özgürlük alanlarına sahip çıkmalısınız.

YÜKSELEN İKİZLER: Borçlar ve krediler konusunda hesap yapmak isteyeceğiniz bir gün. Harcamalarınız konusunda gereken istikrarı sağlamanız sizi memnun edecek. İş hayatınızdaki hırslarınız ile  gelecek hedefleriniz arasında kalmak yıpratıcı olabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ:  Partneriniz ve ortağınıza destek olmak, yapıcı eleştirilerde bulunmak ilişkiyi güçlendirebilir. Çocuklar ve aşk hayatı motivasyonunuzu arttırırken, kariyer konusunda kendinizi yetersiz hissetmeniz bocalamanıza neden olabilir.

YÜKSELEN ASLAN: Çalışma ortamınızdaki sorumluluklar ve görevlerin ağırlığı, hiyerarşinin baskısı, kendi değerinizi gözden geçirmenize neden olabilir. Aile ve yuva içindeki gerilimi yönetmek, aynı zamanda uzaklarla olan bağlantılarınız, varsa aileniz ile ilgili hedefler psikolojik açıdan sizi oldukça yorabilir.

YÜKSELEN BAŞAK:  Duygusal hassasiyetiniz bugün iş ve görevler konusunda destekleyici olabilir. Kariyer konusundaki hırsınız, ortak sermayeler ve maddi destek alanlarındaki hedeflerinizle uyuşmayabilir. Kendinize haksızlık etmemelisiniz.

YÜKSELEN TERAZİ: Bugün ev, aile, yuva ve ya evden yürüttüğünüz işler konusunda daha planlı hareket edeceksiniz. İlişkiler ve ortaklıklar alanında geçmişteki yaşadığınız olumsuz deneyimlerin sizde yetersizlik yaratmasına izin vermeyin. Gelirler konusundaki hırsınız bu alanda kendinize yenik düşmenize neden olabilir.

YÜKSELEN AKREP:  Özel hayatınızdaki hırslarınız, sağlığınızı tehdit etmekte. Bu durum çalışma hayatınızdaki imajınızı olumsuz etkileyebilir. Kariyer ve sorumluluklar konusunda daha maddesel yaklaşmalısınız.

YÜKSELEN YAY: Maddi sıkıntılarınızı ortadan kaldırmak için kariyeriniz konusunda almanız gereken kararlar bugün duygusal anlamda yoğunlaşmanıza neden olabilir. Çalışma hayatınızı tehdit eden konularda B planınızı oluşturmalısınız.

YÜKSELEN OĞLAK: Partnerinizle ortağınızla uzaklara gitmek, yeni bir hayat kurmak isteyeceğiniz bir gün. Bu hayallerle sabah uyanabilirsiniz. Aile ilgili bazı travmaları aşmak gelecek hedefleriniz ve amaçlarınız konusunda çözüm yaratabilir.

YÜKSELEN KOVA: Maddi ihtiyaçlarınızı karşılama arzunuz bugün kariyerinizi tekrar gözden geçirmenize neden olacak. Girişimcilik konusunda zayıf olduğunuzu düşünmeniz, hırslarınızın sizi manipule etmesine neden olabilir. Soğukkanlı davranmalısınız.

YÜKSELEN BALIK: Gelecek hedefleriniz konusunda istikrarlı ve disiplinli hareket etmek isteyeceksiniz. Bu alanda partnerinize ve ya ortağınıza daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Maddi konularda yetersiz olduğunuzu düşünmeniz, uzaklarla ilgili hedefleriniz de gölge yaratabilir.

 

KLAROS DANIŞMANLIK

 

Paylaş

SON YAZILAR

Henüz Yorum Yapılmamış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Merhaba!
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabilirim?