Ruh eşinizi arıyorsanız Tarot ve diğer Kehanet kartları , bu konuda size yardımcı olabilir. Bu açılım yardımıyla, ruh eşinizi nerede ve nasıl, ne zaman bulabileceğinize dair bilgi edinebilirsiniz.

Öncelikle RUH EŞİ ‘niz ile karşılaşmaya hazır mısınız? Buradaki blokajı ortadan kaldırdığınızda  ancak,  ilahi iyiliğine güvendiğiniz en büyük testlerden biri olan Ruh eşiniz  ile karşılaşmaya hazır olursunuz. Ruh eşinizle karşılaşmaya ne kadar hazırsınız? Kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Ruh eşiniz nasıl hissediyor? Sizin ve onun bu hayattaki Karmik amacı nedir? Birbirinize nasıl bağlısınız? Sizi bir araya getirecek olan eş zamanlı olay nedir ve ilahi anlamda nasıl bir rol taşıyor? Bu hayatta birlikte yapacağınız yolculuğunuzun sonucunda sizi ne bekliyor?

Açılım ücreti KDV dahil 150 TL’dir.

İsterseniz e-posta ile isterseniz yüz yüze, isterseniz Whatsapp üzerinden görüntülü görüşerek ve ya telefonla yorumlarınızı alabilirsiniz.

Öncelikle , Ad-Soyad-Telefon numarası ve Sorunuz ile ilgili detayları, e-posta ile ve ya Whatsapp yoluyla bildirmeniz gerekmektedir.

Sorularınızı yöneltirken açık, net ve geniş bilgiler aktarmanız , meselenin köküne inmek açısından oldukça önemlidir.

Yoğunluğa göre, size açılım yapılacağı zaman ile ilgili randevu bilgisi verilmektedir.

Daha detaylı sorularınızı , info@www.astroklaros.com adresine göndererek bilgi alabilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Paylaş

SON YAZILAR

Henüz Yorum Yapılmamış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Merhaba!
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabilirim?