18 – 24 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gündemimizde neler var? Güneş İkizler burcuna geçiyor. Venüs, Jüpiter, Satürn ve Plüto geri hareketlerine devam etmekte. Haftaya damgasını vuracak olan gökyüzü olayı ise İkizler burcundaki Yeni ay olacak. Bu Yeni ay’da hem Retro Venüs’ un, hem de Merkür’ün, Neptün’e olan olumsuz açısı işleri karmaşık bir hale sokabilir. Bazıları büyük hüsranlar, hayal kırıklıkları yaşarken, bazıları ise, hala inanmak ve avunmak ihtiyacı içinde olabilir.

Haftanın ikinci yarısında ise, eski dostlar, arkadaşlar, akrabalar gündemimizi hareketlendirecek. Mayıs başında yapılan görüşmeler, yazışmalar tekrar masaya yatırılacak. Neptun, bu hafta oldukça etken bir konumda olacağı için, ciddi ve büyük kararlardan, satın almalardan, imzalardan kaçınmanız da fayda var. Tuzaklara, yanlış anlaşılmalara, kandırılmalara dikkat! Gözünüzü, hatta kulağınızı dört açın! derim.

Koç Burcu

KOÇ

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Koç’lar, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, kardeşleriniz ve yakın çevrenize, eğitim, öğretim ve ya ticaret gibi alanlarda gösterebilirsiniz. Uzun soluklu önemli kararlar üstünde çalışabilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bazı görüşmelere ve fikir alışverişlerine çoktan başladınız. Şimdi kendinizi ispat etmek için sabırsızlanabilirsiniz.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Neptün, iş başında. Özellikle bilinçaltınız, hayal gücünüz illüzyonlara açık. Gerçekçi olmayan bir bakış açısı, bu noktada yanlış anlaşılmalara, yanlış satın almalara, yanlış eğitimlere koşmanıza neden olabilir. Durun ve soluklanın! Diğer taraftan, ofis içi yazışmalar ve iletişim trafiğinize iki defa dikkat edin! Konsantre olmakta zorlanabilirsiniz.

Boğa Burcu

BOĞA

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Boğa’lar, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, gelirler, kazançlar, maddi koşullar gibi alanlarda gösterebilirsiniz. Uzun soluklu önemli kararlar üstünde çalışabilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, araştırmalara başladınız. Aileniz ve ya yuvanız, gayrimenkulleriniz ile ilgili maddi kararlar, bir ay boyunca tüm enerjinizi alabilir.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Neptün, iş başında. Özellikle gelecek ile ilgili iyimser yaklaşımınız problem yaratabilir. Yanlış anlaşılmalara, yanlış satın almalara, yanlış ticari kararlara dikkat!. Durun ve soluklanın! Diğer taraftan, çocuklar ile ilgili eğitim masrafları ve ya işe dönüştürdüğünüz ilgi alanınız maddi açıdan sizi zorlayabilir.

İkizler Burcu

İKİZLER

Hafta Güneş’in burcunuza geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen İkizler, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, imajınıza, sağlığınıza, görünümünüze, bilgisel donanımınıza verebilirsiniz. Kreatif tarafınız önem kazanıyor, teknik eğitimler alarak kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, araştırmalara başladınız. Bir ay boyunca kendinize yatırım yapmak ana gündeminiz olabilir.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Üst düzey yöneticiler, otoriteler ile yaptığınız görüşmelerde, kelimelerinizi dikkatli seçmeye özen gösterin. Yanlış anlaşılmalar muhtemel. Maddi alanda verdikleri sözlerini tutmakta zorlanabilirler.

Yengeç Burcu

YENGEÇ

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Yengeç’ler, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, mahremiyetinize, inzivaya ve dinlenmeye verebilirsiniz. Bir takım gizli oluşumlar peşinde olabilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, araştırmalara başladınız. Bir kitap yazmak, bir eğitim almak, online ticarete atılmak seçeneklerden sadece bir kaçı.. Her ihtimale karşı bütçeniz ile ilgili istikrarı koruyacağınızı bilin.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Uzaklar, sosyal medya, yabancı kültürler ile olan iletişiminize dikkat! Yanlış anlaşılmalar, beklentilerinizi boşa çıkarabilir.

Aslan Burcu

ASLAN

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Aslan’lar, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, sosyal çevrenizde boy göstermeye verebilirsiniz. Bir şekilde kariyer ortamınıza tekrardan kavuşabilirsiniz. Ticari konular önem kazanırken, Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, araştırmalara başladınız. Her ihtimale karşı iş çevrenizde, müşterileriniz ve ortaklıklarınız alanında elinizdeki sözleşmeleri kalıcı ve uzun soluklu hale getireceğinizi bilin. Bunlar sizi güvende hissettirecek!

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Harcamalar, eşle ortak sermaye, kredi, pasif gelirler konusunda hüsranla karşılaşabilirsiniz. İş çevreniz ile olan görüşmelerde taleplerinizi net bir şekilde karşı tarafa dile getirmeye özen göstermelisiniz!

Başak Burcu

BAŞAK

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Başak’lar, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, kariyere, toplum önündeki statünüze ve mesleki hedeflere verebilirsiniz. Ticari ve mesleki konular önem kazanırken, Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, araştırmalara başladınız. Çalışma koşullarınızı ve kriz ortamlarını yönetme konusunda son derece başarılı ve istikrarlı bir imaj çizeceksiniz. Yıldızınız parlayabilir. Bunlar sizi güvende hissettirecek!

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Partneriniz, ortağınız, attığınız imzalar, sözleşmeler konusunda gözünüzü dört açın. Aşırı iyimser yaklaşım bu alanda sonrasında pişmanlık duymanıza neden olabilir.

Terazi Burcu

TERAZİ

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Terazi’ler, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, uzaklara, uzaktaki akrabalarınıza, eğitim ve yüksek öğrenime, sosyal medyaya vb konulara verebilirsiniz. Eğitim ve akrabalarla ilişkiler önem kazanırken, Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, araştırmalara başladınız. Gruplar içinde kendinizi daha fazla gösterebilir, kalıcı izler bırakabilirsiniz. Uzun soluklu bir eğitime başlayabilirsiniz. Bunlar sizi güvende hissettirecek!

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Çalışma temponuz son derece yoğun, hata yapmaya müsait. Akrabalarla, kardeşlerle, uzaklardaki kontaklarınız ile olan iletişiminiz yanlış anlaşılmalara kurban gidebilir! Planlar aksayabilir.

Akrep Burcu

AKREP

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Akrep’ler, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, harcamalara, eşle ortak sermayeye, pasif gelirlere verebilirsiniz. İşinizden kazandığınızı nereye harcadığınıza odaklanabilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, konuşmalara başladınız. Burada alacağınız kararlar, eviniz ve aile hayatınızda kalıcı değişikliklere imza atmanızı sağlayacak gibi.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Çocuklar ve ya aşk hayatınız konusunda kafanız karışmış olabilir. Buradaki harcamalar beklentilerinizden daha uzağa düşebilir!

Yay Burcu

YAY

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Yay’lar, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, partnerinize, ortağınıza, sözleşmeler ve kontratlara verebilirsiniz. Uzaklarla bağlantılı ve ya yabancı kişilerle bir anlaşma sağlamak üzere olabilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, konuşmalara başladınız. Burada alacağınız kararlar, uzun soluklu bir eğitim ve ya öğretim planına adım atmanızı sağlayabilir.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Aileniz ve ya evinizle ilgili konularda hayal kırıklıkları yaşamak, aile içinde yanlış anlaşılmak, iletişim konusunda yaşayacağınız sorunlar sizi rahatsız edebilir. Partneriniz veya ortağınız ile yapacağınız görüşmelerde, detayların üzerinden 2 defa geçmekte fayda var. Özellikle sözleşmeleri iyi okumalısınız!

Oğlak Burcu

OĞLAK

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Oğlak’lar, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, çalışma şartlarınıza, ortamınıza, işinize, sağlığınıza, diyet ve beslenmeye verebilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, konuşmalara başladınız. Burada alacağınız kararlar, uzun soluklu maddi yüklere gebe olabilir. İşinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Kendinizi tam olarak ifade edememek, konsantre olamamak gibi problemler iş arkadaşlarınızca yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. İletişime dikkat!

Kova Burcu

KOVA

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Kova’lar, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, çocuklarınıza, aşk hayatına, entelektüel gelişiminize verebilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, konuşmalara başladınız. Burada alacağınız kararlar, özel hayatınızda yeni kararlar almanızı, özellikle ikili ilişkilerde yeni bir strateji belirlemenize neden olabilir.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Maddi açıdan kendinizi olabildiğince garanti altına almaya çalışın. Yapacağınız alışverişlerden sonra pişman olabilirsiniz. İş yerinizle ilgili dedikodular canınızı sıkabilir.

Balık Burcu

BALIK

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Balık’lar, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, evinize, yuvanıza, ailenize verebilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konularda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, konuşmalara başladınız. Taşınmak ve ya ev değiştirmek konusuna odaklanabilirsiniz. Burada alacağınız kararlar, işinizi tamamen evinize taşımanıza neden olabilir.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız. Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Dalgınlığınız, ev ve aile içinde bazı yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Partneriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir!

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

☎ : 0 212 367 40 78 – 0 539 626 98 87

@klarosdanismanlik

[wdi_feed id=”2″]

Paylaş

SON YAZILAR

Henüz Yorum Yapılmamış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Merhaba!
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabilirim?