2 – 8 Temmuz 2018 – Haftalık Burç Yorumları

 

YÜKSELEN KOÇ

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi aile, ev, yuva ve gayrimenkul alanındaki konulara çekmekte..

Diğer taraftan, yöneticiniz Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, arkadaşlıklarınızı, sosyal çevrenizi, bulunduğunuz ortamları sorgulayabilir, bazı insanlarla olan ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Size garip gelen durumları fark edebilirsiniz. Bu süreçte gelecek planlarınız, beklentileriniz ve umutlarınız ile ilgili de gözlem yapma fırsatı bulabileceksiniz.

3 Temmuz’da, aşk, eğlence, çocuklar, tatil, eğlence ve ya hobiler alanında iletişim trafiğiniz artabilir, buluşmalar, görüşmeler vasıtasıyla sosyalleşebilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Kendinizi ispat etmek istediğiniz sosyal ortamlarda agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, ortak gelirler, kazançlar, borçlar, banka ve ya kredi gibi alanlarda bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, hayatınızla ilgili ve ya görünümünüz ile ilgili bir harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle aile ve yuva içinde duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

 

YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi kardeşler, yakın çevre, komşular ile olan ilişkiler, iletişim, yazışmalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, kısa seyahatler alanındaki konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, kariyerinizi, sosyal statünüzü ve mesleki alandaki konumunuzu sorgulayabilir, kariyer hedeflerinizi ve motivasyonlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

3 Temmuz’da, ev, aile, yuva, gayrimenkul alanında iletişim trafiğiniz artabilir, evinizde misafir ağırlayabilir, evinizde sevdiklerinizle sosyalleşebilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Ev, aile, kariyer alanındaki konularla ilgili, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, evlilik, ortaklıklar, partnerlikler, işveren ve ya bir takım kontrat ve sözleşmeler gibi alanlarda bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, herkesten gizlediğiniz bir hedefiniz ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle yakın çevre, kardeşler ile olan ilişkiler, ve de iletişim ve düşünme tarzınızla ilgili alanda  duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

 

 

 

 

YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi maddi alana gelirler ve kazançlar , sahip olduğunuz mülkler ve de maddi manevi değer yargılarınız , kendinize verdiğiniz değer alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, uzaklara olan seyahatlerinizi, bu alandaki arzularınız, motivasyonunuz ve hedeflerinizi, farklı kültürler ve ya öğretilerle olan ilişkilerinizi sorgulayabilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

3 Temmuz’da, kardeşler, yakın çevre ve ya kısa seyahatler alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Uzaklar ve uzaklardaki bağlantılarınız, ilişkileriniz, bu alanda almak istediğiniz aksiyonlarla ilgili, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, çalışma ortamınızda sahip olduğunuz sorumluluklar, şartlar ve ya ilişkileriniz ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, sosyal ortam, arkadaşlar ve etkinlikler ve ya gelecek planlarınız ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle maddi manevi değer yargılarınız , kendinize verdiğiniz değer ve ya ailenizle olan maddi bağlantılarınız ile ilgili duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi imajınız, görünümünüz, tavırlarınız , ilişkideki duruşunuz alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, harcamalar, borçlar, banka, kredi, miras ve partnerinizle ortak olan gelir ve kazanç alanlarınızı sorgulayabilir, partnerinizle maddiyat konusundaki ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz.

3 Temmuz’da, gelirler, kazançlar, finansal konular, mülkler alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Borçlar, harcamalar,banka ve kredi , miras gibi konularda almak istediğiniz aksiyonlar ilgili, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, çocuklar, aşk, hobiler, eğlence ve ya tatil ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, kariyer, sosyal statü ve profesyonel hayatınız ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle imajınız, görünümünüz, tavırlarınız , ilişkideki duruşunuz konusunda duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

 

YÜKSELEN ASLAN

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi bilinçaltınız, mahremiyetiniz, gizli düşmanlarınız, korkularınız ve endişeleriniz alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, ikili ilişkiler, evliliğiniz, birlikteliğiniz ve işvereniniz ile ilişkinizi  sorgulayabilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonlarınızı gözden geçirebilirsiniz..

3 Temmuz’da, ikili ilişkiler,ortaklıklar, duruşunuz, hayatınız ile ilgili yapmak istediğiniz fikirler alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar , partnerlik, iş vereniniz ile ilgili alanda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, ev, aile içi ilişkiler ve ya gayrimenkul ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, uzaklar, seyahatler, farklı felsefe ve öğretiler alanındaki hedefleriniz ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle bilinçaltınız, mahremiyetiniz, korkularınız ve endişeleriniz konusunda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

 

YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi sosyal çevre, arkadaşlar, etkinlikler, gelecek planlarınız ve beklentileriniz alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, çalışma şartlarınızı, işinizi, işinizdeki özgürlük alanlarınızı sorgulayabilir, motivasyon ve hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz.

3 Temmuz’da, kariyeriniz ve statünüz ile ilgili kimseyle paylaşmadığınız fikirler alanında bir takım aydınlanmalar ve ya farkındalıklar yaşayarak doğru kararı vermenize neden olabilir. Gizli bir görüşme ve ya karşılaşma yaşayabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Ofis içinde, çalışma ortamında , şartlar ve ya çalışanlarla ilgili alanda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, daha iyimser ve daha ılımlı bir bakış açısı geliştirmeniz, yakın çevreniz ve ya kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizde bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, harcamalar, borçlar, banka ve kredi gibi alanlarda harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle gelecek planlarınız ve bulunduğunuz çevre , ortam ve ikili ilişkileriniz konusunda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

 

YÜKSELEN TERAZİ

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi kariyeriniz, sosyal statünüz, profesyonel hayatınız alanındaki tüm konulara çekmekte.. Işığınızı parlatabilir, herkesin dikkatini çekebilirsiniz.

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..

Tüm yaz boyunca, çocuklar, aşk, flört, cinsellik, yaratıcılık, zevk, eğlence ve tatil alanlarınızı sorgulayabilir, motivasyon ve hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Rekabet alanındaki motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.

3 Temmuz’da, arkadaşlar, sosyal çevre, eski sevgililer alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Çocuklar, hobiler, zevkler, kendinizi ispat etmek istediğiniz alanlarda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, maddi alanda, gelirler ve kazançlar ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, ikili ilişkiler, ortaklıklar, beraberlikler ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle kariyeriniz, sosyal statünüz, profesyonel hayatınız, toplum önündeki konumunuz konusunda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

 

YÜKSELEN AKREP

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi uzaklar, buralardaki bağlantılarınız , seyahatler, farklı felsefeler ve öğretiler alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, ev, aile, gayrimenkul alanlarınızı sorgulayabilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.

3 Temmuz’da, kariyer, mesleki alanda üst yönetim ve otorite figürleriyle olan alanda iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Aile, yuva ve gayrimenkul ile ilgili alanlarda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, kişisel gelişiminiz, görünümünüz ve ya ikili ilişkilerdeki, ortaklıklardaki duruşunuz ile ilgili bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, çalışma ortamı, şartları ve konumunuz ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle uzaklar, buralardaki bağlantılarınız , seyahatler, farklı felsefeler ve öğretiler konusunda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

YÜKSELEN YAY

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi partnerinizle olan ortak gelirler, kazançlar, borçlar, harcamalar, banka ve kredi ile ilgili alandaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, iletişim tarzınızı, düşüncelerinizi, özellikle çocuklarınız ve ya yetenekleriniz alanında nasıl bir iletişim yolu izlediğinizi, interaktif ortamlardaki aktivitelerinizi, sorgulayabilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.

3 Temmuz’da, uzaklar ve buradaki bağlantılarınız ile ilgili alanda iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Sözleşmeler, anlaşmalar ve ya iletişim ile ilgili alanda, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, içsel anlamda bilinçaltınızda bir takım şifalanmalar yaratmanız için bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Farklı bir öğreti ve ya teknik ile ilgili donanımınız, buna müsaade ederken, sinirlerinizi yatıştırmanız sizin elinizde.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, çocuklar, tatil, eğlence, ve ya kendi yetenek ve becerileriniz ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle partnerinizle olan yakın ilişkiniz, en derin tutkularınız, geçmiş yaralar ve travmalar, tabularınız alanında farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

 

YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi ikili ilişkiler, evliliğiniz, birlikteliğiniz ve işvereniniz alanındaki tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, maddi konular, gelirler, kazançlar, manevi anlamda kendinize verdiğiniz değer ile ilgili konuları sorgulayabilir, motivasyon ve hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz.

3 Temmuz’da, ortak gelirler, kazançlar, borçlar, banka ve ya kredi alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Gelirler , kazançlar, harcamalar ve borçlar alanında, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, gelecek planlarınız ve ya bir takım arkadaşlarınız ve ya çevreniz yardımıyla bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, aile, aile içi ilişkiler, eviniz , yuvanız ve ya gayrimenkul ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle ikili ilişkileriniz, birliktelikleriniz ve ya işvereniniz ile ilgili alanda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

YÜKSELEN KOVA

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi çalışma ortamınız, şartlarınız, günlük düzeniniz, sağlığınız ile ilgili tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, imajınız, görünümünüz, tavırlarınız , ilişkideki duruşunuz ile ilgili sorgulamalar içine girebilir, bu alandaki hedeflerinizi ve motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.

3 Temmuz’da, ikili ilişkiler, partnerlik ve ortaklık alanında iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. Hayatınız ile ilgili hedefler, kariyer ve statü elde etme alanındaki benimsediğiniz duruş alanında, agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, kariyer ve sosyal statü alanında bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, yakın çevre seyahatleri, kardeşler ve ya iletişim yolları ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle alışkanlıklarınız, sağlığınız ve günlük rutininiz ile ilgili alanda farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

YÜKSELEN BALIK

Bu hafta, geçtiğimiz haftalara göre biraz daha gökyüzünde sakinlik hakim.

Güneş yaklaşık 1 haftadır Yengeç burcunda, ve tüm dikkatinizi aşk, eğlence, çocuklar, tatil, eğlence ve ya hobiler, yetenekler ve yaratıcılık ile ilgili tüm konulara çekmekte..

Diğer taraftan, geçtiğimiz hafta Mars artık Retro hareketine başladı..Tüm yaz boyunca, içinizdeki özgür ruhu sakinleştirmekte zorlanabilir , bu alanda ne yapmanız gerektiği ile ilgili sorgulamalar içine girebilir, motivasyonunuzu ölçmek isteyebilirsiniz.

3 Temmuz’da, çalışma ortamında, günlük rutininizde iletişim trafiğiniz artabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz.

5 Temmuz’da ise, iletişim ve aksiyon anlamında oldukça sert enerjiler gökyüzünde hakim olacak. İçsel anlamda sahip olmak istediğiniz özgür hissi nedeniyle son derece agresif, sabırsız olabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat aynı gün, Güneş’in Jupiter ile olan yapıcı enerjisi, sizin, uzaklar, seyahatler ve farklı öğretiler ve bakış açıları alanında bir fırsat elde etmenize neden olabilir.  Bu fırsatı değerlendirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Sinirleriniz böylelikle yatışabilir.

6 Temmuz’da gerçekleşecek olan Koç burcundaki Son dördün ile birlikte, sezgileriniz, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir, maddi alanda gelirler ve kazançlarınız ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay’da neyi terk etmeye ve ya bitirmeye karar verdiyseniz, bir kırılma noktası yaratarak bu alanda bugün itibariyle ilk adımı atıyor olacaksınız.

8 Temmuz’da ise, Güneş’in Neptun ile iş birliği içinde olması, özellikle kendi potansiyeliniz, yetenekleriniz aynı zamanda çocuklar alanında farkındalığınız ile birlikte duygusallığınızın artmasına ve bu alandaki yaralarınızı fark ederek, iyileşmesine yardımcı olabilir.  Böylelikle duygusal ve mantık çerçevesinde dengede kalabilecek, kendinizi sonsuz bir güven içinde hissedebileceksiniz.

 

 

Sevgiyle,

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

Paylaş

SON YAZILAR

Henüz Yorum Yapılmamış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Merhaba!
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabilirim?