Numeroloji, geçmiş medeniyetlerden beri her zaman kullanılan bir teknik olmuştur. Temeli aritmetiğe dayanan, rakamların mistik özellikleriyle, doğal titreşimlerinden oluşan bir tekniktir. Doğadaki her varlığın bir titreşimi olduğu gibi, rakamların da titreşimleri vardır. Bu titreşimler bize bir çok konu hakkında bilgi verir.

Her rakam birbirinden benzersiz titreşime sahiptir. Tüm bu özellikler, kişinin davranışlarına, birlikteliklerine, ruhsal durumuna, karakteristik özelliklerine ve de doğuştan taşıdığı potansiyeline ışık tutabilir. Tekrarlayan rakamlar, insanların hayatlarında olaylar bazında önem taşıyabilir.

numerology-1

Phthagoras, matematik ilminin kurucularından olmakla beraber, onun izinden gidenlerle birlikte numeroloji tekniğinin temellerini atmıştır. Daha sonraları ise,  başka alanları da etkileyen bu bulgular, enstrümanlarda, mistisizm alanında, geometri de ve de bir çok alanda kullanılmıştır.

Numeroloji, sayıların okült anlamlarını ve bunların insan yaşamı üzerindeki etkisini incelemektedir. Tıpkı iklimin belirli bir bölgede olduğu gibi, çevre ve peyzaj tarafından da belirlendiğinden hayatınız çevrenizdeki şeylerle belirlenir. Doğduğunuz zaman ve yeriniz, hayatınızın tamamı boyunca kalıcı bir etkiye sahiptir, adınız da öyle.

Numeroloji, adınız ve doğum bilgilerinize uygulanır,  bir dizi hesaplamalarla sizin hakkınızdaki birçok şeyi belirleyebilir, geleceğinizi öngörmede yardımcı olur.Eğer doğum tarihinizi biliyorsanız, bu teknikten faydalanarak, kişilik potansiyelinizi, ruhunuzu, bu hayattaki misyonunuzu, geleceğinizi öğrenmeniz mümkün.
Numeroloji raporu için info@www.astroklaros.com mail adresine, tam adınızı, doğum tarihinizi göndermeniz yeterli.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

numerology

 

 

Paylaş
Open chat
Merhaba!
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabilirim?