Doğum haritaları bize sonsuz bilgi sunar. Bunlardan biri de, çocuklarımızdır. Çocuklarımızın karakteri, niyetleri, kariyerleri, bireysel doğum haritalarımızda mevcuttur. Onların nasıl düşündükleri, nasıl harekete geçtikleri, bizim nasıl düşündüğümüz, nasıl harekete geçtiğimiz, yeteneklerimiz ve becerilerimiz hakkında bilgi sahibi olabiliriz.

Peki bunu bilmek bize ne fayda sağlar?

Anne – çocuk arasındaki ilişkiyi daha dengeli ve verimli hale getirmek için, çocuğun bakış açısını, motivasyonunu, yeteneklerini bilmek anneye vizyon kazandırır. Annenin kendi bakış açısının, düşünme tarzının ve motivasyonun nasıl olduğunu bilmek ise, çocuk ile kendi arasındaki köprüyü nasıl inşa etmesi gerektiği konusunda yol gösterir.

Her bireyin karması, misyonu farklıdır. Ama annenin, çocuğunun doğru yolda yürümesini sağlamak gibi ayrı bir misyonu da vardır. Eğer anne, çocuğunun motivasyonunu ve potansiyelini bilirse, bu yönde ona yol gösterebilir, doğru iletişim tarzı ve hareket kabiliyeti ile çocuğunun yönünü kolaylıkla bulmasını sağlayabilir.
Bu workshopda bireysel haritalar üzerinden gidilerek anne ve çocuk arasındaki ilişkiyi daha nasıl güçlendirebileceğimizi, daha sağlıklı ve dengeli bir motivasyonu nasıl sağlayabileceğimizi göreceğiz.

Katılımcı sayısı 5 kişiyle sınırlıdır.

Katılım ücreti 150 TL’dir.

Workshop süresi 2 saattir.

Katılımcıların çocuklarıyla birlikte doğum bilgilerini bildirmeleri gerekmektedir. (Doğum günü gün-ay-yıl-tam saat, şehir)

Kayıt yaptırmak için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.

0 212 367 40 78

0 539 626 98 87

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

Paylaş
Open chat
Merhaba!
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabilirim?