DİŞİL ENERJİNİ YENİDEN UYANDIR WORKSHOP

Tüm potansiyelinizi ve yaşam sevincinizi maksimumda yaşamanız için, kim olduğunuza dair daha geniş bir vizyona sahip olmanız önemlidir. Bu, hem eril, hem de dişil yanınız anlamına gelir. Ne yazık ki biz (kadınlar) gün içinde işleri halletmek için çoğunlukla eril enerjiden yararlandığımız için kadınsı yönümüzle bağlantımızı kaybettik. Bu da kendimizi boş, tatminsiz ve doğal gücümüzden kopuk hissetmemize neden oldu. Bu nedenle dişil enerjinizi uygulamanız ve bu nu uyandırmanız, mutluluk ve iç huzura olanak tanıyan mükemmel dengeyi yaratmanız çok önemlidir.

Kolay, pratik adımlar kullanarak, günlük planda dişil enerjinizden yararlanmayı bu workshopla öğreneceksiniz. Bu kesinlikle zor değil ve her kadın bunu biraz özveriyle yapabilir. Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, kadınsı yönünüzün parlamasına izin verme arzusudur. Bugün kaydolun ve içinizdeki tanrıçayı uyandırın!

Eril ve dişil enerji arasındaki farkı anlayın. Profesyonel ve kişisel hedeflerinize ulaşmak için içinizdeki farklı enerjileri kullanın. Dişil enerjinizin ihtiyacını anlayın. Daha neşeli bir hayat yaşamak için kadınsı enerjinizi kullanın. Daha dengeli bir enerji akışı yaratın.

Ve hepsi bu workshopla mümkün!

Workshop ücreti 750 TL’dir. Ön kayıt için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.


Paylaş