Bio-Enerji, evrenin yaşamdaki her şeyden, bedenlerden  ve nesnelerden akıttığı AKILLI YAŞAM SÜRDÜRME GÜCÜ’dür.

Qi, Chi ya da Prana adıyla diğer disiplinler tarafından adlandırılır.shutterstock_177711842-600x495

Hepimiz bu enerjiyi sürekli olarak bio-alanımız, yani auramız ve ya enerji alanımız  vasıtasıyla paylaşırız. Bu enerji alanımız sayesinde topladığımız ve aldığımız enerjisel veriler, hücrelerimizin ve organlarımızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

 

1764485972-bioenergy-healing-certificationBio-Enerji yoluyla şifalanma, enerji alanınızı ve çakra sisteminizi dengeleyerek vücudunuzdaki tüm stres alanlarını ortadan kaldırır. Elle yakından ve ya uzaktan, bir dizi özel hareketle gerçekleştirilir. Bu yöntemle, vücudun enerjisini artar. Terapi sırasında, vücudunuzda, belli enerji noktalarında sıcaklık, soğukluk, karıncalanma hissedilebilir fakat her bireysel deneyim farklı olacaktır.

 

Yaşanan kötü deneyimler, travmalar, günlük hayatta başkalarından ve ya mekanlardan toplanılan negatif enerjiler 9c41a031ebba64a80fe3dafe6f67efe9-chakra-painting-chakra-artbir süre sonra enerji bedeninizde belli noktalarda tıkanıklara sebep olur, bu tıkanıklar önce yorgunluk, halsizlik, ağırlık gibi hissedilse de, ilerleyen zamanda , yaşanılan psikolojik problemlere bağlı olarak vücutta bir takım hastalıklara dönüşür. Sunulan terapi sayesinde, vücudunuzda özellikle çakra yani enerji döngü alanlarındaki blokajlar kaldırılır ve enerjinin düzgün bir şekilde vücudunuzda akması sağlanır, böylelikle çakralarınızda ve enerji bedeninizde denge sağlanır ve şifalanma gerçekleşir. Hastalıklar kaybolur, psikolojik problemler ortadan kalkar. Bu tek seans ile, önce vücudun enerjisi okunur, blokajlar saptanır, temizleme işlemi yapılarak blokajlar kaldırılır, sonrasında çakra dengelemesi yapılır. Danışanın durumu itibariyle, bazen tek seans yeterli olmayabilir,  dolayısıyla gerekli görüldüğünde seans sayısı arttırılabilir.

Bio-enerji seansları ile ilgili daha fazla bilgi almak için arayabilir ve ya mail atabilirsiniz.

[Form id=”1″]

Paylaş
Open chat
Merhaba!
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabilirim?