10 Ocak 2020 Yengeç burcunda Ay tutulmasının etkileri neler?

YENGEÇ BURCUNDA AY TUTULMASI ASTROKLAROS.COM

10 Ocak 2020’de gerçekleşecek olan 20 derece Yengeç burcu Ay tutulması, sizi nasıl etkileyecek?

Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması, geçtiğimiz Temmuz ayında gerçekleşen Güneş tutulmasında attığınız tohumların hasadını yapmanızı sağlarken, diğer taraftan global anlamda önemli olaylara gebe. Gökyüzündeki Oğlak burcundaki gezegenler topluluğu, Ay’ı baskılamaya çalışmakta. Kadının erkek tarafından ezildiği, güç dengelerinin bozulmaya çalışılması, diktatörlükle halkın kısıtlanma ve zulümle karşı karşıya kaldığı bir süreç içine girmekteyiz. Daha fazla detay için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.astroklaros.com/2020/01/02/10-ocak-2020-yengec-burcunda-ay-tutulmasi-siddet-baski-ve-zulum/

 

YENGEÇ BURCUNDA AY TUTULMASI, YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE NASIL ETKİLER?

YÜKSELEN KOÇ: 

EV, AİLE, GAYRİMENKUL ALANINDA KENDİNİ SAVUNMADA HİSSETMEK YIPRATICI OLABİLİR. KARİYER VE STATÜSEL AÇIDAN BASKIYI YÖNETMEK KOLAY OLMAYACAK! KARİYER HEDEFLERİNİ BELİRLEME VE OTORİTELERLE İLİŞKİLERİ YÖNETME KONUSUNDA ESKİ ALIŞKANLIKLAR TERK EDİLMELİ!

YÜKSELEN BOĞA:

UZAKLAR, SEYAHATLER, İŞ KONULARI VE BURADAKİ BASKININ ARTMASI, AİLE VE YUVA KONUSUNDA ZİHİNSEL VE DUYGUSAL BASKI YARATABİLİR. BİREYSEL KONFOR ALANI ÖNEM KAZANIRKEN, YAŞANILAN ORTAMIN SAĞLADIĞI KOŞULLAR ÖNEM KAZANIYOR!

YÜKSELEN İKİZLER:  

HARCAMALAR VE BORÇLAR KONUSUNDA DİKKATLİ HAREKET EDİLMEZSE MADDİ AÇIDAN BASKI HİSSEDİLEBİLİR. DAHA FAZLA PARA İHTİYACI DUYULABİLİR. MASRAFLARI YÖNETME KONUSUNDA ZARAR VEREN DAVRANIŞ BİÇİMLERİ TERK EDİLMELİ!

YÜKSELEN YENGEÇ:

İKİLİ İLİŞKİLERDE DUYGUSAL BASKI, KONTRAT VE SÖZLEŞMELERİN AĞIRLIĞI ve YAPTIRIM GÜCÜ YÜKSEK. İLİŞKİLERDE, ORTAKLIKLARDA, ANLAŞMALARDA KÖKLÜ DEĞİŞİM. MOBBİNGE DİRENÇ GÖSTERİLMELİ!

YÜKSELEN ASLAN: 

İÇE KAPANMA İHTİYACI. İÇSEL DEĞİŞİM. İŞ VE GÜNLÜK RUTİNDE EXTRA YÜK. SAĞLIKLI BESLENME, BEDENE ÖZEN GÖSTERMEK GEREKEBİLİR. ANNELİK VE YA EBEVEYNLİK DUYGULARI KABARABİLİR.

YÜKSELEN BAŞAK:

SOSYALLEŞME İHTİYACI, YA DA BİR ARKADAŞA VEDA. İŞ VE YA ÇOCUKLAR ALANINDA KÖKLÜ DEĞİŞİM. ÇOCUKLAR, AŞK HAYATI, YENİ İŞ KURULUMLARI ALANINDA EK SORUMLULUKLAR TÜM ZAMANI ALABİLİR!

YÜKSELEN TERAZİ:

İŞ, KARİYER – EV, AİLE ARASINDA DUYGUSAL DENGE KURMAK ZOR OLABİLİR. EVDEN YÜRÜTÜLEN İŞLER, FAZLA ZAMAN ALABİLİR. BU DURUM STRESE VE BASKIYA NEDEN OLABİLİR. İŞ VE KARİYER ALANINDA ESKİ PRENSİPLERE VEDA ZAMANI. YENİLİK ZAMANI!

YÜKSELEN AKREP: 

İŞ YOĞUNLUĞU, ZİHİNSEL ANLAMDA FAZLA BASKI YARATABİLİR. STATÜ İLE İLGİLİ ENDİŞELER, STRATEJİLER, ZİHİNSEL YORGUNLUK KAYNAĞI. UZAKLARA VE YA UZAKLARDAKİ AİLE BİREYLERİNE DUYULAN ÖZLEM ARTABİLİR.

 

YÜKSELEN YAY:

GELİR ELDE ETMEK KONUSUNDA EXTRA BASKI. ORTAĞA VE YA MADDİ DESTEĞE DUYULAN İHTİYAÇ ARTABİLİR. STRATEJİDE KÖKLÜ DEĞİŞİM GEREK. PARAYLA İLGİLİ SINAVLARDAN DERS ÇIKARILMALI!

YÜKSELEN OĞLAK:

ORTAK, PARTNER, İKİLİ İLİŞKİLER ALANINDA BİTİŞLER, TERK EDİŞLER SANCILI OLABİLİR. ÖZEL HAYATTA KÖKLÜ DEĞİŞİM. YENİ PRENSİPLER EDİNMEK ŞART! GEÇMİŞTEKİ ALIŞKANLIKLAR TERK EDİLMELİ!

YÜKSELEN KOVA:

İŞ VE GÜNLÜK RUTİN, SAĞLIK GÜNDEMDE. İŞ HAYATINDA DUYGUSALLIK ZORLAYABİLİR. MİDEYE VE YEME ALIŞKANLIKLARINA DİKKAT! PERDE ARKASINDA YAPILAN ÇALIŞMALAR, STATÜ ve KARİYERDE KÖKLÜ DEĞİŞİM YARATABİLİR.

YÜKSELEN BALIK:

GELECEK PLANLARI, GRUPLARIN VE ÇEVRENİN KOLEKTİF BASKISI; BİREYSEL ZAMANA, ÇOCUKLARA VE AŞKA DAHA FAZLA İHTİYAÇ DOĞURABİLİR.  ARKADAŞ VE KARİYER ÇEVRESİNDE KÖKLÜ DEĞİŞİM.

KLAROS DANIŞMANLIK

☎ : 0 212 367 40 78

? : 0 539 626 98 87

 : klarosdanismanlik

Paylaş

SON YAZILAR

Henüz Yorum Yapılmamış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *